Ви тут:

        

Друк
E-mail

Студент повинен повідомити про своє прибуття в Україну (вказавши при цьому аеропорт прибуття, дату / номер рейсу і час прибуття) принаймні за 3-5 робочих днів до прильоту. Ми наполегливо рекомендуємо, надіслати нам електронну копію авіаквитка і візи.

Згідно з правилами і регламентом Державної міграційної служби України у разі відсутності офіційного представника запрошуючої фірми на момент прибуття студента в Україні, імміграційна влада можуть депортувати назад студента в його країну.

Студент повинен мати при собі повну вартість навчання, оплату за проживання та інші платежі за весь перший рік, готівкою або в дорожніх чеках. У разі відсутності або нестачі коштів на річну оплату за навчання і за всі інші збори імміграційна служба може відмовити студенту у в'їзді на Україну і депортувати назад. Так само студент повинен мати при собі деяку суму грошей на особисті потреби.

Документи, необхідні для успішного проходження митного контролю: 

  • Міжнародний паспорт з Українською візою
  • Оригінал студентського запрошення
  • Свідоцтво про народження, перекладене українською мовою і легалізовані в посольстві України (студент зобов'язаний привезти переклад документів в Україну, якщо Українське посольство вимагає переклад на момент видачі візи, в іншому випадку потрібно тільки легалізувати документи в посольстві).
  • Оригінал атестата про закінчення школи (бакалавра або магістра, якщо є) в перекладі українською мовою та легалізовані в посольстві України (студент зобов'язаний принести переклад документів в Україну, якщо українське посольство вимагає переклад на момент видачі візи, в іншому випадку потрібно тільки легалізувати документи в посольстві)
  • Медична довідка про стан здоров'я, видана максимум за два місяці до приїзду (легалізовано в посольстві України)
  • Сертифікат про відсутність ВІЛ - інфекції, виданий максимум за два місяці до приїзду (легалізований в посольстві України
  • Страховий поліс на один рік
  • Спонсорський лист від батьків / особи, що нестимуть витрати за студента під час перебування /навчання в Україні (ця умова не для всіх національностей)
  • 24 фотографій розміром 3х4
  • Зворотний авіаквиток з відкритою датою повернення, строком на один рік

Імміграційна карта повинна бути заповнена студентом після прибуття в Україну і зберігається під час перебування в Україні. Студент повинен показати її імміграційній службі, коли повертається додому або при виїзді за межі України.

Відео

   Приєднуйтесь
   до офіційного        каналу
 
Travel Turne Tranzito