Ви тут:

      

joomla

Освіта за кордоном може стати для Вас найцікавішим досвідом протягом усього життя. Вирушити в іншу країну, жити в іншій культурі, вчитися за кордоном на іншій мові - це безцінний досвід. Досвід такого роду навчить Вас більше, ніж ви коли-небудь могли собі уявити!

Ласкаво просимо до України

Український консиліум міжнародної освіти (Ukrainian International Education Council - UIEC), Неурядова організація, є консультаційним центром, який надає інформаційні та консультативні послуги особам і організаціям, які бажають здобути освіту в Україні. Наш головний офіс знаходиться в столиці України - в місті Києві. Метою UIEC є всебічне сприяння встановленню і зміцненню міжнародних контактів регіону задля забезпечення його всебічного розвитку і підвищення його наукового потенціалу.

Концепцією нашої роботи є допомога студентам, що прагнуть швидко, ефективно і успішно вступити в кращі університети, здійснити їх мрію.

UIEC Розробив суворі етичні принципи, які регулюють відносини зі студентами, їхніми сім'ями, з академіями, університетами і з партнерами. Ці принципи включають: відповідальність, врахування сильних сторін кожного студента, його цінностей та потреб, і прагнення включити членів сім'ї в планування освітнього процесу. Всі члени UIEC дотримуються цих принципів. Наша мета полягає в наданні професійних послуг студентам у допомозі їм в отриманні відмінних знань і навичок для досягнення успіхів на міжнародній арені праці.

Незалежно від причини навчання за кордоном ми впевнені, що ваше рішення буде правильним у вашому житті!

Requirements  (O' LEVEL, MATRIC, 10TH GRADE, BEPC)          CLICK HERE FOR MORE INFO

Освіта в Україні

Директор

Українського консиліуму
з міжнародної освіти

Протягом всіх історичних періодів людський прогрес в основному залежав від добре освічених людей. Ми отримуємо наші знання про світ і життя за допомогою пізнання навколишнього світу і самих себе. Багато відомих відкриттів були б неможливі, якби люди не були зацікавлені навчитися чогось, не жадали знань.

У наш час людина немислима без широти поглядів, без усвідомлення своєї ролі в суспільстві. Оволодіти знаннями, навчитися їх застосовувати в житті, стати освіченою людиною - завдання кожного з нас.

Однак людині найважливіше знайти саме свій шлях. Тільки тоді вона зможе досягти того, про що мріяла, отримати задоволення від своєї справи. Те, яким буде наше життя, багато в чому залежить від того, яку основу ми закладемо в самих себе вже зараз.

Освіта є фундаментом незалежної, успішної і щасливої особистості, оскільки з її допомогою людина збагачує свій інтелект, розкриває вроджений хист, постійно дізнається щось нове, розвивається і вдосконалюється, долучається до прогресу і відчуває пульсацію світу і сучасного часу.

Тому ми прагнемо допомогти кожній людині знайти самого себе і створити краще майбутнє для кожного, шляхом загальної спрямованості освітньої політики української держави, яку успішно реалізує Міністерство освіти і науки України.

Знайди самого себе, щоб вибрати правильний шлях у цьому світі!

Travel Turne Tranzito